Під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна 22 серпня на Донеччині відбулась нарада з питань евакуації цивільного населення.
Участь у нараді взяли начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик, голова Бахмутської районної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян і представники поліції.
Під час наради були розглянуті та обговорені питання щодо евакуації цивільного населення Торецької громади. Крім того, обговорили соціальну ситуації в регіоні, забезпечення усім необхідним споруд цивільного захисту, а також гострі питання, пов'язані з початком осінньо-зимового періоду та шляхи їх вирішення.
Також було розглянуто питання щодо відкриття додаткових відділень Укрпошти на території Торецької міської територіальної громади з метою задовільнення потреб мешканців, які залишаються у громаді з різних обставин.
![](/storage/app/thumbnails/824/2a1/98b/bfe2cc9e-681a-4994-bb1e-8be4d2e5a469_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e9/1d2/8b4/3290d045-7871-44bd-9982-bb80bb1b1107_820x360.jpg)