19 квітня відбулася інформаційна зустріч для представників молодіжних рад Донецького регіону.
На Донеччині відновили роботу вже 19 молодіжних рад. Саме тому управління сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання спільно з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром ініціювали проведення щомісячних інформаційних зустрічей для представників місцевих молодіжних рад області.
Таким чином активна молодь громад матиме змогу отримувати останні новини у сфері реалізації молодіжної політики, питаннях утвердження української національної та громадянської ідентичності, також дізнаватися про проєкти та пропозиції щодо обмінів досвідом з молоддю з інших регіонів України, пропонувати свої проєкти для реалізації, обговорювати поширені питання молоді та надаватиме актуальну інформацію щодо потреб молодіжних рад на місцях.
Під час зустрічі молоді представники консультативно-дорадчих органів познайомилися між собою, обмінялися корисними контактами, розглянули, заплановані на поточний рік заходи.
![](/storage/app/thumbnails/c25/fab/be9/photo_2024-04-20_12-11-15_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/05e/38d/42b/photo_2024-04-20_12-11-00_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1d9/4d4/4b9/photo_2024-04-20_12-11-35_820x360.jpg)