Майже 190 нових випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Донецькій області за минулу добу. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко написав у Facebook.
За суботу, 6 лютого, лабораторії Донеччини повідомили про ще 188 хворих на коронавірусну хворобу, серед яких 19 дітей:
– по 38 у Маріупольській та Слов’янській ТГ;
– 28 у Краматорській ТГ;
– 12 у Добропільській ТГ;
– 11 у Волноваській ТГ;
– 10 у Миколаївській ТГ;
– 9 у Світлодарській ТГ;
– 8 у Покровській ТГ;
– по 6 у Соледарській та Торецькій ТГ;
– по 3 у Мангушській і Вугледарській ТГ;
– по 2 у Бахмутській, Дружківській, Костянтинівській, Ольгинській, Курахівській і Мар’їнській ТГ;
– по 1 у Сартанській, Часовоярській, Нікольській і Великоновосілківській ТГ.
“Пандемія продовжує поступ Донеччиною, тож не втрачайте пильності! Захворіти може кожен, і не можна знати наперед, яким буде перебіг хвороби. Дотримуйтесь настанов провідних світових вірусологів. Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!”, - закликав очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/b13/ec4/c75/XT3F3805_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d68/9a9/199/147785603_902246697191085_3933734683677741647_o_820x360.jpg)