портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині затвердили Стратегію розвитку до 2027 року

Опубліковано 26 грудня 2019 року, 19:00 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації були презентовані та схвалені проєкти Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках.

Розробка документів здійснювалася протягом поточного року чотирма робочими групами, до складу яких крім представників облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування входили також підприємці, науковці, громадськість та експерти міжнародних організацій.

Перед колегією документи вже обговорювалися безпосередньо у Покровську, Маріуполі, Лимані, а також у Краматорську – у форматі спільного засідання координаційної та робочих груп з розробки Стратегії.

Отже, стратегічними цілями розвитку регіону до 2027 року визначені:

Оновлена, конкурентоспроможна економіка

Якість життя та людський розвиток

Ефективне управління та безпека в умовах зовнішніх і внутрішніх викликів

Екологічна безпека та збалансоване природокористування.

Для досягнення визначених цілей передбачається реалізувати 42 завдання, що будуть спрямовані на вирішення найбільш актуальних питань у важливих сферах життя людей.

Реалізація Стратегії у перші три роки буде здійснюватися через План заходів, до якого увійшли 95 технічних завдань із загальною потребою фінансування 14,2 млрд грн та 932 млн дол. США  інвестицій. Конкретні проєкти під зазначені технічні завдання будуть відбиратися через щорічні програми економічного і соціального розвитку, залучення коштів державного фонду регіонального розвитку, секторальної підтримки ЄС та міжнародної технічної допомоги.

В цілому Стратегія Донеччина до 2027 року є «людиноцетричною» та передбачає першочерговий фокус на людину  з її потребами та прагненням до заможного, комфортного, безпечного життя.