12 березня до частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області із робочим візитом прибула делегація у складі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, представників посольств, міжнародних організацій та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Основною метою зустрічі стало ознайомлення з діяльністю піротехнічних підрозділів Донеччини. Адже питання розмінування території Донецької області не втрачає актуальності. Щодня піротехніки Головного управління здійснюють роботи щодо обстеження територій та акваторій на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів, а також вилучають та знищують десятки боєприпасів.
Учасників делегації привітав начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, який підкреслив важливість співпраці з міжнародними експертами у питаннях проведення робіт очищення територій від вибухонебезпечних предметів.
Експерти мали змогу ознайомитися із технічкою та оснащенням, що наразі використовують фахівці піротехнічних робіт під час проведення робіт з розмінування. У режимі відеоселекторної наради учасники делегації поспілкувалися із піротехніками, що наразі здійснюють ліквідацію складу боєприпасів часів Другої світової війни біля смт Ольгинка Волноваського району. Також, на зв’язку були і піротехніки Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України (м. Мерефа), які на сьогодні працюють у м. Авдіївка. До речі, місто розташоване у безпосередній близькості від лінії розмежування та на околицях якого досі можна почути вибухи.
Крім того, учасники міжнародної делегації відвідали медико-санітарну частину Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Увага експертів була зосереджена на обладнанні, що використовується для діагностики, а також на стаціонарному відділенні.
На завершення учасники обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрямки співпраці у майбутньому.
ГУ ДСНС України у Донецькій області
![](/storage/app/thumbnails/92b/35e/9e0/IMG_4370_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/639/df6/d0e/IMG_4395_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e5/cbf/942/IMG_4507_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/418/1ec/541/IMG_4542_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de8/574/cf1/IMG_4770_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/45c/fbb/6ea/IMG_4307_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ff/c56/122/IMG_4515_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/399/8c7/c58/IMG_4416_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d90/eec/b67/IMG_4555_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3f1/403/8c6/IMG_4436_820x360.jpg)