Глави дипломатичних представництв Канади, Німеччини, Франції, Швеції, США та Великої Британії, а також керівники міжнародних організацій, акредитованих в Україні, завітали до Донецької області сьогодні, 6 листопада.
Про розв'язання питань, що постали перед Україною внаслідок збройного конфлікту, та про досягнення у розвитку Донецької області йшлося сьогодні під час зустрічі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка зі Спеціальним представником Діючого голови ОБСЄ в Україні Хайді Грау, Координатором системи ООН в Україні Оснатою Лубрані, Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Галадзою, Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдхузен, Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєнном де Понсен, Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тібергом, Тимчасовою повіреною США в Україні Крістіною Квін, заступником Посла Великої Британії в Україні Ніколасом Гарроксом та заступником Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігорем Яременком.
Глави дипломатичних відомств висловили зацікавленість у знайомстві з туристичним, історичним та економічним життям регіону, та підтримали пропозиції щодо спільного візиту.
На Схід України високоповажні гості завітали з метою взяти участь у відкритті КПВВ «Щастя» у Луганській області, що стало результатом місяців спільної роботи. Ця подія має вагоме значення для інфраструктури та логістики двох областей, але найголовніше – це черговий крок до об’єднання людей по обидві сторони конфлікту. КПВВ «Щастя» забезпечить не тільки піший перетин лінії розмежування, а й автомобільний, що спрощує отримання громадянами України, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, якісних медичних, соціальних і освітніх послуг.
«Щиро дякую за постійну увагу до Донецької та Луганської областей. Впевнений, що у співпраці з міжнародними партнерами подолаємо наслідки збройної агресії РФ та повернемо мир на українські землі!», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/11e/0f4/489/XT3F3426_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/08c/4a1/1af/XT3F3430_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ea8/b88/269/XT3F3514_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de3/a43/daa/XT3F3449_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e6/4ed/715/XT3F3500_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/325/5c5/0a1/XT3F3509_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b4/5de/62f/XT3F3526_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1f2/3b6/e7d/XT3F3536_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/31d/0dd/13a/XT3F3544_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/410/b2d/988/XT3F3531_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd1/dce/d10/XT3F3541_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/10e/80d/38c/XT3F3527_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/813/611/3bd/XT3F3520_820x360.jpg)