У День пам'яті та перемоги над нацизмом на Донеччині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.
У меморіальному заході взяли участь голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник Донецької обласної прокуратури Павло Угровецький, начальник 2 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександр Піхота, заступник начальника ГУ Національної поліції України в Донецькій області Ярослав Меженний, начальник ГУ ДСНС України в Донецькій області Олег Самсоненко, а також начальники Краматорської районої та міської військових адміністрацій Андрій Панков та Олександр Гончаренко.
«Ніколи знову» — так думали європейці десятиліттями. Але непокаране зло — росія — мало інші плани. Сьогодні ми боремося у війні, найбільшій з часів Другої світової. Але цього разу незалежну українську державу підтримує весь цивілізований світ. Ми пам'ятаємо страшні роки Другої світової війни і міцно стоїмо на своїй землі, щоб не допустити Третьої.Вічна пам'ять всім, хто боровся тоді і зараз зі світовим злом", - зазначив очільник Донецької ОДА Вадим Філашкін.
Нагадаємо, рівно 79 років тому Німеччина підписала Акт про беззастережну капітуляцію, чим поклала край війні на території Європи.
![](/storage/app/thumbnails/47c/471/3df/5441456392_1897012400772097_510868837524866880_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/408/d53/cd8/5438082491_1897012544105416_7514273573399568330_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4df/370/063/5438100164_1897012474105423_5820432358863719648_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ba/009/bc3/5439831774_1897012597438744_1021774893475682645_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cef/a2b/8d0/5439960494_1897012434105427_2128674058283677754_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/17c/556/bad/5441502880_1897012220772115_7082403370302669458_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e36/911/e6c/5441532030_1897012307438773_5566516181716614178_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/61a/d32/586/5442417139_1897012257438778_3708918761744816618_n_820x360.jpg)