портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У День пам'яті та перемоги над нацизмом на Донеччині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Опубліковано 08 травня 2024 року, 11:22

У День пам'яті та перемоги над нацизмом на Донеччині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні. 

У меморіальному заході взяли участь голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник Донецької обласної прокуратури Павло Угровецький, начальник 2 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександр Піхота, заступник начальника ГУ Національної поліції України в Донецькій області Ярослав Меженний, начальник ГУ ДСНС України в Донецькій області Олег Самсоненко, а також начальники Краматорської районої та міської військових адміністрацій Андрій Панков та Олександр Гончаренко. 

«Ніколи знову» — так думали європейці десятиліттями. Але непокаране зло — росія — мало інші плани. Сьогодні ми боремося у війні, найбільшій з часів Другої світової. Але цього разу незалежну українську державу підтримує весь цивілізований світ. Ми пам'ятаємо страшні роки Другої світової війни і міцно стоїмо на своїй землі, щоб не допустити Третьої.Вічна пам'ять всім, хто боровся тоді і зараз зі світовим злом", - зазначив очільник Донецької ОДА Вадим Філашкін.

Нагадаємо, рівно 79 років тому Німеччина підписала Акт про беззастережну капітуляцію, чим поклала край війні на території Європи.