Під час відкриття у Михайлівці-Рубежівці на Київщині додаткового відділення терапії та паліативного догляду Торецької Центральної міської лікарні медичний заклад відвідав Вадим Філашкін разом з начальником Торецької МВА Василем Чинчиком, директоркою департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА Оленою Марченко, представниками Михайло-Рубежівської сільської ради, керівниками і працівниками закладів охорони Торецька.
Торецька лікарня вимушено залишила рідне місто через війну, втратила частину матеріально-технічної бази, але зберегла головне — людей, команду і готовність служити пацієнтам.
Нове відділення працюватиме для переселенців та місцевих жителів. Тут надаватимуть стаціонарну терапевтичну допомогу, паліативний догляд, медичний супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями, допомогу важкохворим і людям похилого віку.
У відділенні працюватимуть 11 співробітників. Значна частина з них — релоковані медики з Донеччини, які продовжують виконувати свою роботу далеко від дому.
«Оглянули територію, терапевтичне та паліативне відділення. Приємно було також і поспілкуватись з нашими людьми, які вимушено покинули свої домівки, а тепер проживають тут.
Дякую керівнику відділення Ігорю Баштану і всьому колективу за витримку та професійність. Дякую Торецькій та Ірпінській громадам, Київській області, міжнародним партнерам і всім, хто допоміг відкрити це відділення.
Медицина Донеччини працює. Навіть у релокації, навіть після втрат, навіть у найважчих умовах — вона залишається поруч із людьми», - наголосив Вадим Філашкін.