портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

На Київщині відкрилося додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької Центральної міської лікарні

Опубліковано 26 червня 2026 року, 10:00

Попередній слайд
Наступний слайд

Під час відкриття у Михайлівці-Рубежівці на Київщині додаткового відділення терапії та паліативного догляду Торецької Центральної міської лікарні медичний заклад відвідав Вадим Філашкін разом з начальником Торецької МВА Василем Чинчиком, директоркою департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА Оленою Марченко, представниками Михайло-Рубежівської сільської ради, керівниками і працівниками закладів охорони Торецька. 

Торецька лікарня вимушено залишила рідне місто через війну, втратила частину матеріально-технічної бази, але зберегла головне — людей, команду і готовність служити пацієнтам.

Нове відділення працюватиме для переселенців та місцевих жителів. Тут надаватимуть стаціонарну терапевтичну допомогу, паліативний догляд, медичний супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями, допомогу важкохворим і людям похилого віку.

У відділенні працюватимуть 11 співробітників. Значна частина з них — релоковані медики з Донеччини, які продовжують виконувати свою роботу далеко від дому.

«Оглянули територію, терапевтичне та паліативне відділення. Приємно було також і поспілкуватись з нашими людьми, які вимушено покинули свої домівки, а тепер проживають тут. 

Дякую керівнику відділення Ігорю Баштану і всьому колективу за витримку та професійність. Дякую Торецькій та Ірпінській громадам, Київській області, міжнародним партнерам і всім, хто допоміг відкрити це відділення.

Медицина Донеччини працює. Навіть у релокації, навіть після втрат, навіть у найважчих умовах — вона залишається поруч із людьми», - наголосив Вадим Філашкін.