Сумська обласна державна адміністрація запросила 55 дітей з Донецької області віком від 7 до 17 років, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення на відпочинок до державного позаміського оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» міста Суми.
13 листопада діти з міст Авдіївка, Торецьк та Бахмутського району вирушили на відпочинок до Сумської області.
На дітей чекають екскурсії містом, мотузковий парк, настільний теніс, футбольне поле, кіноконцертний зал, тренажерний атлетичний комплекс, робота з досвідченими психологами, свіже повітря, п’яти разове харчування, тощо.
Зміна триватиме 14 днів з 14.11 по 27.11.2018 року.
Бажаємо дітям яскравих вражень та гарного відпочинку!
Висловлюємо щиру вдячність Сумській обласній державній адміністрації за допомогу в оздоровленні дітей з лінії зіткнення Донецької області!
![](/storage/app/thumbnails/d73/da8/0da/5bee72be0c287245787102_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/19e/879/d49/5bee72bfecdd2629569495_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/834/e85/5d7/5bee72c21fdc8731551499_820x360.jpg)