Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко обговорив із журналістами The Washington Post поточну ситуацію в області.
Розмова переривалася повітряною тривогою, тому доводилося спускатися в укриття.
«Обговорили поточну ситуацію в області: як воєнну, так і гуманітарну… Надзвичайно важливо, щоб наші союзники отримували правдиву інформацію з України і розуміли, що ми тут воюємо, в тому числі, і задля того, щоб їм самим не доводилося спускатися в бомбосховища під звуки сирен. Дякую всім, хто правдою бореться із російською брехнею. Разом переможемо!», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/003/7b6/29f/277534207_515148636834362_3977528664876556411_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b5/c75/095/277308458_515148570167702_7704164503205314611_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/780/870/8bb/277363531_515148606834365_7818817632371824480_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/133/170/138/277464718_515148503501042_7373375920424114603_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/96a/ce4/df8/277465036_515148736834352_1554635542356395948_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af1/424/be0/277518896_515148473501045_1807029796072099689_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ec/0f7/22f/277520777_515148776834348_3872187966526777439_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b4/bc0/dd9/277533612_515148686834357_7293673950914743010_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b23/b2b/5ef/277563548_515148540167705_7929661657487994519_n_820x360.jpg)