Питання забезпечення життєдіяльності громад, необхідності подальшої евакуації людей із області, особливо - з населених пунктів, поблизу яких точаться активні бойові дії, обговорили на селекторній нараді начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко й керівники міст та районів сьогодні, 18 травня.
Очільник області звернув окрему увагу на необхідність дотримання заборони ввезення та продажу алкогольних напоїв, яка на території Донеччини діє з 15 березня і буде чинною протягом дії правового режиму воєнного стану.
Подекуди виявляються порушники цієї заборони. Оперативні рейди проводяться регулярно, і реакція на порушення буде відповідною.
![](/storage/app/thumbnails/43a/0f8/d52/01_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/27f/a05/e5b/02_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ba/487/f75/05_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/022/a1d/d70/04_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/516/e41/1fb/06_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/723/09f/65c/07_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fa3/f69/59e/08_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/88a/c7a/9c0/11_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d24/2e6/3d2/10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4f3/73a/4a3/09_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/78e/123/e61/12_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b9c/1b1/7e1/13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/839/c4e/30e/03_820x360.jpg)