Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко представив керівника новоствореної Костянтинівської міської військової адміністрації – Олексія Рослова.
Вчора Президент України своїм Указом №225/2022 утворив Костянтинівську міську військову адміністрацію, а Розпорядженням №53/2022-рп призначив Олексія Рослова її очільником.
«Створення військових адміністрацій у громадах Донеччини – це вимушений крок, продиктований воєнним часом. Впевнений, що Костянтинівська МВА працюватиме ефективно на захист держави та наших громадян. Знаємо, що Костянтинівка зараз має безліч нагальних проблем. Тепер вирішувати їх буде простіше», - написав Павло Кириленко у Facebook.
Також нового очільника одержала Бахмутська райдержадміністрація – ним став Сергій Кальян, відповідно до Розпорядження Президента України №52/2022-рп.
«Робота серйозна і відповідальна. Від нашої ефективності залежать життя наших земляків», - зазначив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/5af/461/df6/278126042_523449979337561_6920842207181834206_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/204/d0a/76b/277802737_523449989337560_5272891754912215986_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/353/857/ab9/277815014_523449976004228_5604564349077040002_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c2/c6c/1e1/278280550_523553525993873_1887791224400157411_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b79/f3d/021/278125007_523553509327208_5780988460406565830_n_820x360.jpg)