Безпекову та гуманітарну ситуацію у Костянтинівці, Бахмуті, Бахмутському районі обговорили начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко та керівники тамтешніх територіальних громад.
Павло Кириленко зазначив що ситуація хоч і важка, але контрольована.
Органи державної влади та місцевого самоврядування продовжують виконувати свої обов’язки на місцях та готові до загострення на фронті.
Гуманітарна складова у прифронтових громадах залишається складною, але не критичною.
«Забезпечуємо місцеве населення гуманітарною допомогою: продуктами харчування та медикаментами. Однак немає сумнівів, що росіяни спробують звести нанівець всі наші зусилля і будуть надалі активно обстрілювати мирне населення. Тому я знову і знову закликаю всіх, хто не задіяний у роботі критичної інфраструктури, евакуюватися з області. Евакуація – це спосіб допомогти Збройним силам України якнайшвидше відбити російську агресію. Не зволікайте!», - закликав очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/455/980/b5f/277532329_526182939064265_8702730638007187309_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/361/4b0/da4/278202663_526182929064266_8877123791069694831_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d1b/9e2/fc8/278252861_526188332397059_4067756681243620915_n_820x360.jpg)