Три дитячі будинки сімейного типу у Мирнограді, Костянтинівці та Дружківці відвідав начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у День захисту дітей.
Всім вихованцям Павло Кириленко привіз подарунки від Донецької ОВА. З батьками обговорили безпекову ситуацію в області та ймовірні шляхи евакуації.
«Цього року ми не святкуємо – натомість працюємо над тим, щоб убезпечити життя і здоров’я дітей. Діти мають право на дитинство. Дякую всім, хто це право виборює навіть в умовах повномасштабної війни», - зазначив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/23f/bab/612/285335798_558579275824631_8432520121951111614_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/58a/890/2f6/285655877_558578882491337_1442333198642971815_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f93/baf/c0b/285565911_558579005824658_599622307523033667_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/58b/ac5/86c/285478296_558578875824671_8520329839831827343_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d0e/069/d39/285625575_558578859158006_811313976118864663_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/66b/d4b/6fa/281967536_558579115824647_962852016386552202_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f2d/7db/55a/285483909_558578849158007_6355029483994717086_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8f5/c0e/76b/285623796_558578985824660_8523089589327586584_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e7e/c8c/f27/285545693_558579112491314_9123375966138647689_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f7e/914/73a/285558345_558579132491312_2709255289872880186_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8ac/906/650/285503689_558578972491328_6784101011751096873_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/efd/17f/686/285388092_558579205824638_1562607158229250024_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a85/294/e55/285613630_558579245824634_345086408405377522_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/696/d19/759/282102188_558579312491294_237585889852015389_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e5b/082/18d/285512556_558579379157954_8568992734788457601_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b2/95e/4d6/285570278_558579352491290_6424687346771532411_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/30c/800/562/285507551_558579422491283_9046905553350242609_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ce5/7b6/614/285583111_558579472491278_5513463751145649537_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/286/23d/e98/285355355_558579515824607_5666280405024345738_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/298/7e6/5ba/285625747_558579525824606_47724484923278049_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ae/ba7/b18/285553778_558579555824603_780120740152612942_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ab/5d1/c90/285489672_558579655824593_3426482598395934698_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d43/c5d/b5e/285579373_558579645824594_8193529912744729795_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/970/c22/1a1/285666011_558579612491264_2400731993549484292_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/108/cba/c40/285636512_558579719157920_4086579875393321947_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ba5/b88/6c9/285651038_558579709157921_3295660414398042601_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/568/d3f/a29/285816934_558579752491250_3651161013768231559_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/466/86b/ffd/285295979_558581719157720_3072778960997250275_n_820x360.jpg)