Як повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, Разом із очільником поліції Донеччини Русланом Осипенком, начальником обласної прокуратури Павлом Угровецьким, керівником ДСНС області Олегом Самсоненком, керівником СБУ в Донецькій і Луганській областях Олександром Надточієм, очільником Краматорської районної ВА Андрієм Панковим і міської ВА Олександром Гончаренком поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам у Краматорську.
Ті, хто поклали власне здоров’я і життя заради порятунку всього світу, — справжні герої. Цю історію людство ніколи не забуде.
![](/storage/app/thumbnails/6de/f08/5ae/438146145_1889329764873694_8624362743850126315_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b1/830/509/438102502_1889329931540344_6388794203135885277_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/799/18e/6da/438082647_1889329891540348_8019076503251771071_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/141/ffc/229/438165938_1889329788207025_2912217648956991306_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7f1/eda/7ac/438799074_1889329954873675_7210677351762011892_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1e6/cd5/19e/439249695_1889329678207036_2597332347513452659_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b6b/210/2bc/440567954_1889329471540390_5406004949414215298_n_820x360.jpg)