портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Наталія Рад розповіла про оцифрування документів для вебпорталу ПФУ

Опубліковано 08 лютого 2024 року, 16:30 , ГУ ПФУ в Донецькій області

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжується фінансування пенсійних та страхових виплат, субсидій та пільг. 

Про це під час брифінгу, присвяченому оцифруванню документів про трудову діяльність, повідомила начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад.

За її словами, виплати здійснюються своєчасно і в повному обсязі відповідно до графіка виплат через установи уповноважених банків та відділення поштового зв’язку. 

Так, загальна потреба на соціальні виплати в лютому, що адмініструються Головним управлінням, становить — 5 088,3 млн грн (775,1 тис. одержувачів), у тому числі:

- на пенсії — 4 759,1 млн грн (709,0 тис. одержувачів), середня виплата — 6 684,18 грн;

- житлові субсидії і пільги — 56,5 млн грн (35,1 тис. одержувачів), середня виплата — 1 611,14 грн;

- страхові виплати — 272,6 млн грн (31,0 тис. одержувачів), середня виплата — 7 771,35 грн.

Очільниця Пенсійного фонду Донеччини зазначила, що забезпечено прийом громадян з питань пенсійного забезпечення, субсидій, пільг, а також страхових виплат на 17 площадках області. 

Вона також додала, що мешканцям регіону, які звернулися до Головного управління в січні, надано 37,2 тис. послуг, зокрема 23,9 тис. послуг з пенсійного забезпечення, 12,7 тис. — з питань субсидій та пільг, 0,6 тис. — з питань соціального страхування.

Під час брифінгу Наталія Рад проінформувала про переваги електронної трудової книжки та озвучила перелік документів, що підлягає оцифруванню, надала детальні інструкції для застрахованої особи та страхувальника щодо подання через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України паперових трудових книжок, інших документів, які підтверджують трудову діяльність працівника тощо.

Як завантажити скан-копію трудової книжки через вебпортал Пенсійного фонду України, — у відеоінструкції: https://t1p.de/t5n36.

Окрему увагу було приділено питанням проведення аудиту трудової книжки, вимогам до сканування документів, що підлягають оцифруванню, отриманню витягу з ЕТК, алгоритму дій особи в разі виявлення помилок в оцифрованій трудовій книжці.

Алгоритм проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням доступний за посиланням: https://t1p.de/jm1yx