Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
Восьмий день XXIV Дефлімпійських ігор у бразильському місті Кашіас-ду-Сул – змагань найвищого рівня для атлетів з вадами слуху, що мали відбутися в грудні 2021-го, але були перенесені на 2022-й рік – приніс третю нагороду в скарбничку України від Донецької області.
Золоту медаль у легкоатлетичних змаганнях зі штовхання ядра серед жінок 8 травня здобула заслужений майстер спорту України Наталія Урсуленко, яка представляє місто Маріуполь. Її результат – 14.55 м – виявився кращим серед фіналісток із Казахстану, Камеруну, Колумбії, Куби, Нігерії, Словаччини та України. Відзначимо, що ще одна спортсменка з Маріуполя Римма Філімошкіна посіла в цій неосновній для себе дисципліні 5 місце.
Підготували атлетів Донеччини заслужені тренери України Наталя Василенко та Юрій Ревенко. Для Наталії Урсуленко «золото» Ігор у Бразилії стало першим дефлімпійським у кар’єрі: у 2009 році в Тайбеї вона була бронзовою призеркою, у 2013 році в Софії – виборола дві «бронзи».
![](/storage/app/thumbnails/7d0/651/f02/Ursulenko_Natalia_athletics_gold_of_Deaflympics_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e0/a58/20a/Ursulenko_Natalia_athletics_winner_of_the_XXIV_Deaflympics_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/037/7ca/b29/Ursulenko_Natalia_athletics_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad8/36e/26b/Ursulenko_Natalia_athletics_winner_of_the_XXIV_Deaflympics_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/fd4/aab/6e2/Ursulenko_Natalia_athletics_winner_of_Deaflympics_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/17e/6fd/fe0/Ursulenko_Natalia_athletics_gold_of_the_XXIV_Deaflympics_820x360.jpg)