Завершені будівельні роботи й розпочатий монтаж обладнання в Обласному діагностичному центрі у Слов’янську. Це буде найпотужніший і найсучасніший на сьогодні центр на півночі Донецької області, він розрахований на 540 відвідувань на добу. Планується, що своїх перших відвідувачів центр прийме вже у першому півріччі 2020-го.
«Ендоскопічні комплекси найсучасніші в радіусі, мабуть, 300 кілометрів. Операційний блок представлений малою операційною залою, двома палатами. Після наладки обладнання це дозволить робити операції з мінімальним втручанням по пошкодженням тканин. Санітарні вузли повністю пристосовані для людей з обмеженою рухливістю», - зазначив заступник головного лікаря Олексій Яковленко.
Комп’ютерні томографи, рентген апарати доставлені у центр. На даний момент змонтований магнітно-резонансний томограф американського виробництва. У центрі окремо буде робитися цистоскопія та бронхоскопія.
![](/storage/app/thumbnails/3f2/a41/635/84079429_2793553900708454_1759273167706128384_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b2/59d/08d/83163928_179998659755847_7919707230381801472_n_820x360.jpg)