Нову марку від Укрпошти «Русскій воєнний корабль – всьо!» урочисто погасили у Донецькій області сьогодні, 23 травня. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
«Півтора місяці тому Укрпошта випустила марку, яка задала напрям руху російському військовому кораблю, а сьогодні ми вже новою маркою відзначаємо сороковини за затопленням російського військового крейсера “москва”», - написав очільник області.
Придбати марку можна буде у більш ніж 1500 відділеннях Укрпошти та онлайн. В одні руки – не більше двох аркушів по 3 марки будь-якого номіналу.
«Дякую Укрпошті за швидку реакцію на події на фронті. І дякую Збройним силам України за те, що даруєте такі гарні приводи для святкування. Російський військовий корабель – все. Решта росії – в процесі», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/a3f/586/4db/283699760_552235929792299_8652224327371349239_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f06/03b/31f/283638595_552235933125632_5433913636496908197_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/267/c72/39e/283641652_552235923125633_5776766021202715806_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/013/428/14b/283690645_552235926458966_4081026012936744378_n_820x360.jpg)