В обговоренні гострих нагальних питань долучення до базових ПРАВ ЛЮДИНИ осіб із статусом безгромадянства прийняли сьогодні участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад та перший заступник начальника Тетяна Баранова.
Зустріч державних структур Донецької та Луганської областей була організована представництвом в Україні Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців.
Синхронізація взаємодії в сфері документообігу, ідентифікації людини, визначення її статусу, а також оперативного вирішення інших поточних питань, що розглядались підчас зустрічі, дозволить надавати всебічну допомогу у забезпеченні означеній категорії осіб права на соціальне і, зокрема, пенсійне забезпечення.
![](/storage/app/thumbnails/7d9/79c/305/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/23b/e94/b71/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ab4/cfd/027/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/70e/428/82b/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2d2/115/231/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ca3/19a/10f/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d9c/194/a65/7_820x360.jpg)