3-4 серпня відбулися зустрічі молоді з представниками місцевої влади Хлібодарівської? Криворізької, Соледарської, Очеретинської, Мангушської, Лиманської та Бахмутської громад. Під час зустрічей обговорювались теми подолання травм, спричинених війною, визнання внеску молоді в пришвидшення перемоги, інтеграції молодих ветеранів, збільшення політичної і громадської участі молодих людей у прийнятті рішень на всіх рівнях та побудови консенсусу серед молоді. Також молодь попрацювала в командах над основними завданнями та планами на наступний рік у сфері молодіжної політики, враховуючи виклики сьогодення. Напрацьовані під час заходів матеріали будуть узагальнені Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром та передані для роботи Міністерству молоді та спорту України.
За інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/62a/a42/cc0/365672655_612510847729525_2077601525486105034_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/023/b33/694/365465990_612510681062875_2329717519445453929_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b1a/e52/e47/363394243_612510864396190_8050989349792866106_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e33/99a/abd/365673659_612510717729538_5511369955070333809_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f91/dd7/70a/365592898_612510784396198_2618111590330558115_n_820x360.jpg)