Обласний конкурс «Жінка Донеччини - 2025». Номінація «Лідерство у дії»
Анастасія Яремчук – учасниця обласного конкурсу «Жінка Донеччини» 2025 року, номінація «Лідерство у дії»
Анастасія Яремчук представляє затишне місто Дружківка, яке стало її другим домом з 2014 року. Анастасія Яремчук – лікарка – радіолог та приватний підприємець, яка створила мережу перукарень та кав’ярень під час війни, людина, яка дала отримати нові можливості для людей, які втратили роботу, втратили дім.
Вона знає, що будь-який шторм не триватиме вічно, а корабель? що вистояв, стане легендою. У неї вірить колектив, який йде за нею як за лідером думки.
Зараз перукарні та кав'ярні «Шерлок» працюють в Донецькій та Харківській областях. Анастасія перемістила перукарні з Костянтинівки разом із колективом. Далі була евакуація частини підприємства і співробітників і в Харківську область. Все вдалось знову!
У серпні 2025 року її кав’ярню та одну з перукарень у Дружківці повністю зруйнував ворожий обстріл. Вціліло найцінніше - життя співробітників! Тому зупинити розвиток обстріл не зміг. За два тижні було створено ще маленьку крамничку «Біля дому», разом з жінками - підприємницями, які також постраждали під час атаки. І знову за нею ідуть як за лідером змін!
Анастасія є підтримкою для своєї родини, для співробітників, для своєї громади. Активно підтримує сім'ї переселенців, ЗСУ. За останні роки отримала відзнаку «Людина року» в галузі медицини, науки, Відзнаку ОДА, Відзнаку «Незламні зі сходу», Відзнаку «Жінка року 2024», «Бізнес вумен» 2023 (соціальне підприємництво). Та перед усім вона залишається люблячою мамою двох синів і вважає це своїм найбільшим досягненням. З вірою в краще, стрімко веде свій колектив до поставленої мети, і колектив в неї вірить!
Детальна історія учасниці конкурсу за посиланням: https://surl.li/flwwaf
#ЖінкаДонеччини2025