портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Обласний конкурс «Жінка Донеччини - 2025». Номінація «Сила добра та єдності»

Опубліковано 29 вересня 2025 року, 12:22 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Тетяна Бєлкіна - учасниця обласного конкурсу  «Жінка Донеччини» 2025 року, номінація «Сила добра та єдності»

Тетяна Бєлкіна - учасниця обласного конкурсу  «Жінка Донеччини» 2025 року, номінація «Сила добра та єдності»

Тетяна – приклад професіоналізму та відповідальності. Їй притаманні такі ділові якості, як професійна компетентність, відповідальність, ініціативність, оперативність в роботі.

Після вторгнення російських військ на територію України управління соціального захисту населення Покровської міської ради ні на день не припинило роботу, виконуючи державні та місцеві соціальні програми громади. Через загострення безпекової ситуації в місті у 2024 році Тетяна вимушена була покинути рідне місто та разом із родиною, шукати прихисток.

Тепер сама Тетяна стала переселенкою й опинилась в такій же ситуації, як і громадяни, яким вона раніше допомагала. Цей досвід допоміг їй краще зрозуміти внутрішньо переміщених осіб, а також, прийнявши всі виклики долі, рішуче працювати над створенням нових засобів підтримки покровчан. Управління було релоковано до міста Дніпра, і тепер саме тут Тетяні треба було заново налагоджувати безперебійну роботу системи соцзахисту.

На базі управління було створено гуманітарний хаб «Ми Донеччина» Покровської МВА для всебічної підтримки мешканців громади, які вимушено перемістились до Дніпра. Співпрацюючи з благодійними фондами, під вмілим керівництвом Тетяни, у хабі наразі регулярно надається гуманітарна допомога, щотижня проводиться прийом, надаються консультації юристом та безкоштовні медичні консультації, проводяться тренінги з підтримки ментального здоров’я.

Тетяна завжди була і продовжує залишатись доброю, порядною людиною, яка прийшла працювати в соціальний захист, щоб допомагати людям, і завжди буде пропонувати свою допомогу, як би тяжко не було їй самій.

Детальна історія учасниці конкурсу за посиланням: https://surl.li/mnwohx

#ЖінкаДонеччини2025

Інші новини за темою