Обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань та учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти проведено на Донеччині. Захід організовано Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром в онлайновому форматі.
Учасниками заходу стали 10 команд вихованців закладів позашкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти з міст Костянтинівка, Слов’янськ, Волноваського, Покровського, Лиманського, Бахмутського, Костянтинівського районів.
Також у заході взяли участь представники департаменту освіти та облдержадміністрації, науковці Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» та Національного природного парку «Святі гори», співробітники Великоанадольського лісотехнічного коледжу, Донбаського державного педагогічного університету, Краматорського центру професійно-технічної освіти, працівники Великоанадольського лісового господарства, військовослужбовці прикордонного загону м. Краматорська.
У межах заходу презентовано віртуальну виставку фоторобіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна» під гаслом «Україна - географічний центр Європи», інформаційну дошку «Європа. Екологічний путівник», віртуальну галерею виробів вихованців та педагогів Донецького обласного еколого-натуралістичного центру «Вишивана еко-торба».
За підсумками роботи журі переможцями зльоту стали такі команди:
- серед учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об’єднань
І місце – команда «Файні селяночки», учні Єлизаветівського закладу загальної середньої освіти Покровського району Мар’їнської військово-цивільної адміністрації, вихованці гуртка «Юні акваріумісти» Мар’їнської станції юних натуралістів.
- серед учнівських лісництв
І місце - команда «Лісовички», представники учнівського лісництва Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Волноваської районної ради, вихованці гуртка Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.
Переможці обласного зльоту представлятимуть Донецьку область на Всеукраїнському етапі, що відбудеться восени 2021 року у м. Київ.
![](/storage/app/thumbnails/229/cb4/3b1/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/e11/454/6fb/WhatsApp Image 2021-05-26 at 09.05.42_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/da0/943/587/WhatsApp Image 2021-05-26 at 09.05.43_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6ec/80c/9c7/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/e1e/e11/2a1/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/88e/4ee/412/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/789/383/fa0/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-7_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a3f/f2e/73d/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-5_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/399/9f2/780/whatsapp-image-2021-05-26-at-090542-6_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6a0/a16/6e7/whatsapp-image-2021-05-26-at-090543-1_820x360.jpeg)