Сьогодні у Краматорську відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця з Делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста на чолі з головою суб-Делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста Сільвією Іццо. Сторони обговорили питання забезпечення паливом жителів прифронтової зони.
«Минулого року Червоний Хрест забезпечував паливними брикетами та вугіллям домогосподарства у прифронтовій зоні, цього року домінує фінансова допомога на покупку палива, фактично, брикети доставляються лише у зону, де обмежені можливості для його закупки. Така система створює проблеми для обласної влади, оскільки, як показує практика, часто люди спрямовують отримані гроші на інші свої потреби, а безкоштовне вугілля та брикети вимагають від органів влади», - наголосив Олександр Куць.
За словами пані Іццо, офіс організації, яку вона очолює, покриває допомогою північну частину Донецької області й доставила 576 т гуманітарних вантажів - у прифронтову та так звану сіру зону. Під час зустрічі сторони домовилися про координацію своїх дій у цьому питанні та врегулювання порушених проблем.
![](/storage/app/thumbnails/e67/81b/af5/5beeb16da2e3d596980099_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e67/6ad/a49/5beeb16d23c51805817732_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/38f/4e7/90f/5beeb16d18080684485781_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/379/e69/90e/5beeb16da518d774622723_820x360.jpg)