Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць вручив грошові сертифікати, нагороди спортсменам та тренерам області, які показали найвищі результати на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
«Я дуже радий в черговий раз зустрітись зі спортивною елітою Донецької області. Надзвичайно пишаюсь спортсменами нашої області, адже тільки за поточний 2019 рік вони здобули майже 1800 нагород різного гатунку, 186 з них – на міжнародній арені. Це ваша велика заслуга, але, зі свого боку, ми докладаємо максимум зусиль для розвитку спорту та спортивної інфраструктури. Зараз ми реалізовуємо проекти з будівництва спортивних об’єктів, виплат стипендій та одноразових грошових винагород за значні здобутки, починаємо забезпечувати житлом спортсменів та тренерів», - наголосив Олександр Куць, звертаючись до присутніх.
Учасники змагань та тренери Донеччини отримали від очільника області сертифікати на грошові винагороди, відзнаки та подяки облдержадміністрації, а також посвідчення майстрів спорту.
Заслужений тренер України з пауерліфтингу Іван Збандут подякував обласній владі за постійну підтримку та зазначив, що попередні п’ять років стали надзвичайно продуктивними для розвитку спорту в регіоні.
![](/storage/app/thumbnails/589/900/42e/P2670248_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/00c/bd4/e31/P2670145_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/648/ac5/868/P2670149_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/905/305/6bb/P2670139_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d1f/186/41a/P2670164_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e0/6ea/045/P2670167_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9d2/d2f/e3b/P2670140_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ff/8d0/d3e/P2670161_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3fa/374/9c0/P2670222_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c46/6a2/86a/P2670183_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dbd/c3d/408/P2670174_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c1c/420/6f4/P2670220_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/07e/4cc/bfe/P2670178_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb9/7e2/904/P2670215_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/000/e47/669/P2670245_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f2c/41f/a92/P2670250_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/985/a6c/cf7/P2670261_820x360.jpg)