портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Опалювальний сезон на Донеччині у повному обсязі має розпочатися 25 жовтня

Опубліковано 23 жовтня 2021 року, 16:36

Стан підписання договорів з комунальними підприємствами та бюджетними установами на постачання газу в опалювальний період 2021-2022 років обговорили учасники онлайнової наради  під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яка відбулась сьогодні, 23 жовтня. 

«На Донеччині до ГК «Нафтогаз Трейдинг» для укладання договорів звернулися всі 100% об’єктів соціальної сфери, які потребують пільгової ціни на природний газ (встановленої, я нагадаю, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в рамках «Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.»). А це - 96 закладів дошкільної та загальної середньої освіти; 21 заклад охорони здоров’я», - зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко. 

Крім того, для 42 об’єктів (шкіл, дитсадків, лікарень,  об’єктів системи соціального захисту) до кінця поточного року укладено договори з ПАТ «Маріупольгаз» на наступних умовах: 

• для закладів дошкільної та загальної середньої освіти по ціні – 16,55 грн (з урахуванням ПДВ та транспортування); 

• для територіального центру – 9,55 грн (з урахуванням ПДВ та транспортування). 

На сьогодні в області вже працює триста п’ятнадцять котелень. Вони забезпечують теплом 1642 житлових будинків та 465 об’єктів соціальної сфери (у тому числі 206 дитячих садків, 162 школи, 97 лікарень).

А у повному обсязі опалювальний період (за рішеннями органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій населених пунктів області) розпочнеться 25 жовтня.