портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 23 квітня

Опубліковано 23 квітня 2025 року, 10:58

Про ситуацію в області повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Волноваський район. У Товстому Комарської громади пошкоджено будинок.

Покровський район. У Мирнограді 3 людини загинули і 4 поранені, пошкоджено будинок і автомобіль. У Добропіллі пошкоджено будинок і склад; у Чернігівці пошкоджено 2 будинки. У Покровську поранено людину, пошкоджено 2 будинки. У Новоекономічному Гродівської громади 1 людина загинула, 17 будинків зруйновано.

Краматорський район. У Лиманській громаді зруйновано 2 будинки у Торському і 1 у Зарічному, пошкоджено 14 будинків у Щуровому і 1 Озерному. У Дружківці пошкоджено промзону. У Костянтинівці пошкоджено адмінбудівлю, 2 підприємства, 5 складів і 16 одиниць транспорту; в Іванопіллі поранено людину, пошкоджено будинок; у Білокузьминівці пошкоджено 5 будинків. У Довгій Балці Іллінівської громади поранено людину, пошкоджено 1 об'єкт.

Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 10 будинків.

Всього за добу росіяни 33 рази обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 143 людини, у тому числі 9 дітей.