Ракетні удари по Краматорську та обстріли по лінії фронту - так минула ніч на Донеччині.
- Російські ракети у Краматорську поцілили в лікарню, 2 приватні будинки та гараж. За попередньою інформацією, без постраждалих, - повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". - Близько півночі росіяни обстріляли Костянтинівку — зайнялась суха трава на відкритій території, пошкоджено 2 будинки. Без жертв.
На Донецькому напрямку ворог активно діяв у Мар'їнській та Авдіївський громадах. У Красногорівці пошкоджено 3 багатоповерхівки, в Авдіївці — масований артобстріл центральної частини міста. Інформація про постраждалих наразі не надходила.
У Бахмутському районі ніч минула відносно спокійно, окрім Парасковіївки. Там зруйновано 1 будинок і пошкоджено 13. Постраждалих немає.
- З кожним днем ризик потрапити під російський обстріл зростає, -наголошує очільник області. - Не зволікайте — евакуюйтесь вчасно!
![](/storage/app/thumbnails/cb9/5e6/c52/306764832_627799312235960_2721240400146270184_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7a4/e27/b1a/306740174_627799272235964_2165395480794557635_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/413/002/4f2/306605702_627799322235959_6276061683151108474_n_820x360.jpg)