Ніч на Донеччині минула відносно тихо, однак ворог продовжував здійснювати обстріли на окремих ділянках фронту, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".
На Донецькому напрямку були поодинокі прильоти по старій частині Авдіївки, а також періодичні обстріли околиць Мар’їнської громади – без жертв.
На Горлівському напрямку гучно було на станції Майорськ Світлодарської громади. Крім того, поодинокі обстріли зафіксовано поблизу Роздолівки, Яковлівки та Бахмутського у Соледарській громаді та на околицях Торецької громади. Інформація про постраждалих не надходила.
На фото: наслідки російських обстрілів Донеччини за попередню добу.
![](/storage/app/thumbnails/975/361/aea/314140084_677234007292490_6801710458784356175_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/15c/af7/813/313974638_677233887292502_1534607561641735945_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b79/bdc/e29/314609254_677234200625804_7912404067439399276_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a1d/3e5/dee/315699777_677233970625827_2782400519590474511_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/263/1ce/bf5/315782446_677233920625832_5456342638695276227_n_820x360.jpg)