портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оприлюднено терміни реєстрації для участі в ЗНО на навчання для здобуття ступеня «Магістр» в Донецькій області

Опубліковано 10 травня 2019 року, 10:36 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

За інформацією Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, з 13 травня по 03 червня (до 18:00) 2019 року відбудеться реєстрація учасників ЗНО, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 04 «Богослов’я», 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології» (крім спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»), 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»).

Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 29.08.2016 № 1027/900 (спільний з МОЗ) «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», для учасників можуть створюватися особливі (специфічні умови).

2019 року всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у Єдиному фаховому вступному випробуванні  (ЄФВВ) та  єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Скласти ЄВІ для вступу для здобуття ступеня магістра потрібно за вище вказаними спеціальностями.

(ЄФВВ) та (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

(ЄФВВ) та (ЄВІ) проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

(ЄФВВ) передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №410 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄФВВ)

(ЄВІ) – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №411 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄВІ)

Увага! У 2019 році при вступі до закладів вищої освіти будуть дійсні результати ЄФВВ і 2018, і 2019 року. Оцінки з англійської, німецької, французької та іспанської мов буде зараховано лише з результатів ЄВІ 2019 року.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому. У кабінеті  будуть розміщені запрошення-перепустки до пункту проведення ЄФВВ/ЄВІ.

Пункти проведення ЄФВВ/ЄФІ для учасників Донецької та Луганської областей буде створено в містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області.