портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Освітяни Донеччини і Львівщини провели навчальний семінар для педагогів

Опубліковано 20 листопада 2023 року, 11:22 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

Освітяни Донеччини і Львівщини провели навчальний семінар для педагогів, які в складних реаліях сьогодення і на сході, і на заході України намагаються забезпечити гідну освіту дітям з особливими освітніми потребами. 

Учасникам семінару презентували досвід освітян Новожеланівської спеціальної школи №39 щодо реалізації проєктів «Flawers4School», «Мішечок»; проведення профорієнтації під час онлайн навчання; авторські методичні напрацювання з розвитку мовлення, використання інноваційних інтерактивних технологій, елементів STEM-освіти на уроках; здійснення психологічного супроводу всіх учасників освітнього процесу, залучення до онлайн навчання батьків дітей з особливими освітніми потребами.

Колеги зі львівського Багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Оберіг» розповіли про впровадження і використання цифрового комунікатора «Tippy Talk», піскову терапію, проєкт «Лялька-мотанка», створення соціокультурного середовища для дітей з особливими освітніми потребами, формування мотиваційної діяльності здобувачів освіти, методи, прийоми та технології активізації мовлення у дітей з особливими освітніми потребами.

Кордони між областями – річ дуже умовна. І географічна відстань від Донеччини до Львівщини сьогодні стирається налагодженою співпрацею освітян заради щасливого майбутнього дітей України.

Довідково :

Захід відбувся у межах меморандуму про співпрацю Донецької, Львівської та Хмельницької областей, підписаного 15 листопада 2023 року під час Днів освіти Донеччини у Києві.