портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Паралімпієць Донеччини Єгор Дементьєв виборов три нагороди чемпіонату світу з велоспорту на треку

Опубліковано 09 серпня 2023 року, 20:50 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 2 по 8 серпня в місті Глазго (Велика Британія) відбувся чемпіонат світу з велосипедного спорту на треку, за підсумками якого медальну скарбничку України поповнив спортсмен Донецької області.

Чотириразовий чемпіон Паралімпіади 2012 і 2016 років, триразовий призер Паралімпійських ігор-2020, Єгор Дементьєв здобув на світовій першості 2023 року два «золота» і одне «срібло» у класі С5 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Представник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та міста Слов’янськ став першим у індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 км з часом 4 хвилини 26,885 секунд та посів друге місце в груповій гонці скретч на дистанцію 15 км. Також Єгор був восьмим у дисциплінах 1 км роздільний старт та гонці на 200 м. Завдяки цьому в омніумі, де підбивалися підсумки з усіх чотирьох видів змагань на треку, Дементьєв очолив класифікацію з результатом 138 очок.

Суперниками українця в Глазго були велосипедисти із 16 країн: Австрії, Бельгії, Бразилії, Великої Британії, Індонезії, Іспанії, Італії, Китаю, Колумбії, Малайзії, Нідерландів, Німеччини, США, Угорщини, Узбекистану, Франції.

Наставником Єгора є його батько, заслужений тренер України Віктор Дементьєв.

Світлини – SWpix, Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, Федерація велосипедного спорту України

За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Інші новини за темою