портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павло Кириленко привітав донецький "Шахтар" з черговою перемогою в чемпіонаті України з футболу

Опубліковано 28 травня 2023 року, 21:44

Донецький "Шахтар" – чемпіон України з футболу! Гірники здобули 14-й титул достроково, перемігши в передостанньому турі свого головного конкурента «Дніпро-1» з рахунком 3:0.

- За 9 років війни це вже шосте чемпіонство «Шахтаря», яке клуб святкує не в рідному Донецьку, але всі ці роки присвячує перемоги своїм відданим вболівальникам, які чекають на повернення клубу до центру нашої області, - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Важливо, що цьогоріч вагомий внесок у здобутий титул зробили юні вихованці академії «Шахтаря», – донецький футбол має чудові перспективи.

- Дякую команді за позитивні емоції – жителі Донеччини зараз мають не так багато приводів для них. І дякую клубу за систематичну підтримку наших захисників – разом наближуємо час нашої найбільшої перемоги, - наголошує очільник області. - Вітаю всіх представників і вболівальників клубу з чемпіонством! Бажаю яскравих перемог на європейській арені, де «Шахтар» постійно нагадує всьому світу: Донецьк – це Україна!