Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко провів зустріч з представниками Міжнародної організації з міграції. На ній обговорили забезпечення потреб жителів Донеччини.
- Співпраця з МОМ триває вже давно — зокрема, великою мірою завдяки їхній підтримці нам вдалося успішно пройти зимовий період. Із настанням весни потреби змінюються, але не зникають, - зазначив очільник області. - На цьому тижні МОМ передала Донеччині 293 генератори, ще 51 буде доставлено найближчим часом. Значна частина з цих генераторів призначена для потреб водозабезпечення.
На зустрічі говорили про необхідність створення матеріального резерву у громадах для швидкого реагування на надзвичайні ситуації. Нещодавній приклад із підтопленням Краматорської громади показав, наскільки це важливе питання — Міжнародна організація з міграції допомагає нам і з ліквідацією наслідків цієї надзвичайної ситуації.
Також у МОМ мають намір допомогти будматеріалами для ремонту пошкоджених приватних будинків у відносно віддалених від фронту громадах Донеччини.
- Окрім допомоги тим, хто залишається в області, МОМ також дбає і про тих, хто виїхав. Зокрема, говорили про відновлення спроможностей оздоровчого центру "Смарагдове місто", який зараз працює на Хмельниччині, та Бахмутського психоневрологічного диспансеру, який працює на Полтавщині. Дякую Міжнародній організації з міграції за постійну увагу до проблем Донеччини! - наголосив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/19c/78d/0eb/340377280_800029858392931_2807378712659620684_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/852/999/540/340430071_952710619077755_8651172579375158616_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fa3/2b6/eb3/336358692_1469040593863237_427591620802435681_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/74b/329/998/336687927_1262484367953904_2603748051982472955_n_820x360.jpg)