Про медичні потреби Донеччини говорив сьогодні начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на онлайновій нараді під головуванням міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка.
Очільник області наголосив, що першочергове питання - відновлення системи охорони здоров'я на нині окупованих територіях області після їхнього звільнення: "Розуміємо, що рашисти залишають по собі випалену землю, а тому маємо бути готові відновлювати систему надання медичної допомоги населенню на деокупованих територіях практично з нуля. Один з варіантів - протягом 2-3 років на цих територіях працюватимуть лікарні модульного типу — і вже зараз необхідно визначити точки, де вони будуть розгорнуті. А вже після перехідного періоду система охорони здоров'я на визволених територіях буде інтегрована у загальноукраїнську".
Крім того, на нараді обговорили надання субвенції на придбання медичного обладнання та спеціалізованого транспорту. "Жителі області за будь-яких умов мають отримувати якісні медичні послуги", - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/33e/341/42a/358408403_825772912438598_1328793503458807859_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9b7/880/ca4/358142550_825772899105266_1522678499325573370_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2ca/47b/86a/358425640_825772979105258_3338249097024729620_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7fc/16d/935/358426672_825772902438599_3174385219620180988_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c92/b79/15d/358684909_825772882438601_1085043117616218181_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/845/2ba/4ba/358132263_825772989105257_6061380467474214521_n_820x360.jpg)