Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації
У Соледарі Павло Жебрівський передав ключи від нової спеціалізованої техніки і шкільних автобусів комунальникам Соледарської об′єднаної територіальної громади. Спецтранспорт було придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
«Я хочу, щоб у місті Соледар була не тільки «Артемсіль», але й чудові вулиці. Бачу, хтось перекриває дах – значить є віра у майбутнє, у життя та розвиток. Разом з вами ми зробимо багато, щоб життя людей стало кращим», - підкреслив керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.
Як наголосив голова Донецької облдержадміністрації, зроблені кроки - перші на великому шляху перетворень в регіоні. Попереду – кропітка робота над розробкою і реалізацією масштабного проекту будівництва обласної клінічної лікарні, а також подальше впровадження на території Донеччини реформ місцевого самоврядування.