За ініціативи гуманітарного хабу Мар'їнської міської військової адміністрації у м. Павлоград та за підтримки гуманітарного центру «Проліска – Дніпро» внутрішньо переміщені особи з Мар’їнської громади, які відносяться до пільгових категорій громадян, отримали гігієнічні набори від «UNHCR Ukraine – Агенство ООН у справах біженців в Україні».
Щиро дякуємо благодійникам за підтримку наших співгромадян, які знаходячись далеко від рідних домівок, постійно потребують допомоги!
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/813/f02/e43/339278500_516401740666074_3803010559147092064_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/35c/65a/a33/339440833_819886485649206_199615407302159604_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bbe/32d/508/339311298_780890810043849_5429612287813299379_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/95f/292/ab0/339163699_100366509701153_2498126588904734299_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f56/d71/5f8/339292564_1071496123810339_8199122909585129260_n_820x360.jpg)