портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Переселенці з Донеччини долучились до висадки дерева життя у Львові

Опубліковано 23 червня 2026 року, 10:36

Спільне фото учасників висадки дерева
Переселенці садять липу
Ярличок з назвою дерева та днем його висадки
Переселенці садять липу
Переселенці садять липу
Переселенці садять липу
Попередній слайд
Спільне фото учасників висадки дерева Переселенці садять липу Ярличок з назвою дерева та днем його висадки Переселенці садять липу Переселенці садять липу Переселенці садять липу
Наступний слайд
Спільне фото учасників висадки дерева

У львівському парку «Знесіння» в межах Лендарт-фестивалю відбувся символічний перформанс до Всесвітнього дня біженців. Учасники висадили дерево - липу дрібнолисту, як символ пам'яті, надії та підтримки внутрішньо переміщених українців, які були змушені покинути свої домівки через війну.

Під час перформансу один з митців-учасників фестивалю Влодко Кауфман провів так звану історію з ключами, які символізують ті домівки, які люди змушені були зачинити і поїхати у пошуках безпеки.

Завершився перформанс висадкою дерева як символу, що ці люди живуть тут і, так би мовити, пускають у Львові своє коріння. А також це як символ пам’яті, віри і надії, адже липа - довговічне дерево, яке не лише гарно цвіте і пахне, а має гарні плоди, з яких можна готувати чай.

До перформансу долучились переселенці з Маріуполя, Бахмута, Мелітополя, Херсона та Луганщини.

«Місто Львів постійно піклується про вимушено переміщених українців і дбає, аби вони мали відчуття дому та все необхідне для повноцінного життя», — зазначив директор Центру соціальної підтримки Володимир Головатий.

За матеріалами Львівської міської ради

Переселенці садять липу

Переселенці садять липу


Спільне фото учасників висадки дерева Переселенці садять липу Ярличок з назвою дерева та днем його висадки Переселенці садять липу Переселенці садять липу Переселенці садять липу