Підготовка до опалювального сезону сьогодні обговорювалась на нараді під головуванням прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.
- Зима на Донеччині буде найважчою за всі роки незалежності - ми маємо чітке розуміння того, що треба робити, щоб впоратися із цим викликом, і підготували відповідні розрахунки та пропозиції уряду, - зазначає начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - По кожній громаді визначили місця облаштування теплових пунктів та котельних на альтернативному паливі. Паралельно працюємо над евакуацією — в області має залишитися якнайменше людей.
Він сподівається на допомогу від держави для закупівлі певної кількості конвертерів та печей.
Також на цій нараді обговорювалась підготовка закладів освіти до навчального року.
- Працюємо над тим, щоб забезпечити ефективний захист області від російського агресора в умовах вкрай складного прийдешнього осінньо-зимового періоду, - наголошує очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/fb8/e8e/7be/300019999_610467697302455_7364961123840516628_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e08/13b/59e/300011899_610467660635792_5537884628894944808_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a2d/4d8/bcc/300202457_610467670635791_4500321228999826002_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be7/b84/6a4/300228006_610467767302448_5686277787775250403_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5eb/6ac/107/299845700_610467763969115_6679845476931754900_n_820x360.jpg)