Меморандум про співпрацю із Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців підписав сьогодні начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на зустрічі із Представницею Управління пані Кароліною Ліндхольм Біллінг.
Представництво УВКБ ООН в Україні працює вже багато років, однак у час повномасштабної війни його робота тут потрібна, як ніколи.
Цьогоріч Управління планує надати фінансову допомогу 900 тисячам переселенців по всій Україні — переважно це стосується переселенців із окупованих територій та територій, де точаться активні бойові дії, — це східні та південні регіони. Для Донеччини така підтримка є вкрай необхідною, - зазначив Павло Кириленко.
Крім того, УВКБ ООН окрім фінансової допомоги надаватиме жителям області юридичну, психосоціальну підтримку, а також будматеріали для відбудови житла, об'єктів інфраструктури та соціальних закладів.
На зустрічі також звернули увагу на підготовку до прийдешньої зими.
- Серпень — той час, коли вже є чітке розуміння всіх нагальних проблем і потреб. Маючи досвід попередньої зими, надали пані Ліндхольм Біллінг свої пропозиції щодо того, яким чином УВКБ ООН може сприяти нам у цьому сезоні, - зазначає очільник області.
Також обговорили можливість надання модульних хатинок для людей у сільській місцевості і тих, хто повертатиметься в область для її відновлення.
- Дякую пані Ліндхольм Біллінг за тісну співпрацю і взаємодію. Переконаний: досвід нашої попередньої роботи є гарним підґрунтям успішної реалізації наших спільних проєктів і у майбутньому, - підсумував Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/b66/bef/d5b/368233228_847855710230318_3059451046510457342_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d49/d57/1b8/368354200_847855823563640_80608719597224629_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f73/f6a/66a/367434002_847855556897000_3693805687563415261_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/820/2fe/710/369702672_847855726896983_2708628297619469770_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0ba/32c/fbe/369263553_847855810230308_7784933399948407005_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1dc/cab/792/369200470_847855543563668_4475064382760904004_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4a0/294/83e/367745139_847855546897001_6908350721883184656_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bee/1e6/fff/367735936_847855613563661_8564602390816915348_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2cf/aed/871/368048191_847855626896993_6995957694017989715_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/08b/aea/46b/369257895_847855660230323_9199356605990745844_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c8e/22a/c33/368372498_847855760230313_5829251086538876836_n_820x360.jpg)