портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Підприємців Донеччини запрошують на діалог влади та бізнесу

Опубліковано 16 червня 2026 року, 11:05 , Департамент економіки облдержадміністрації

Два прапорці з написами: "Зроблено в Україні" та "Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України"

Підприємців Донеччини запрошують до участі в онлайновій зустрічі з владою у рамках роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу».

Онлайн-платформа створена за дорученням Президента України Володимира Зеленського для оперативного вирішення поточних проблемних питань підприємців.

У рамках роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» 18 червня 2026 року о 13-00 запрошуємо на онлайн-зустріч владу та бізнес Донеччини.

Тема зустрічі: «Особливості адміністрування єдиного податку ФОП та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується фізичними особами».

Реєстрація є обов’язковою  за посиланням: https://forms.gle/gGEy6PC6iFRKqJy59

Обов’язково у формі потрібно зазначати короткий зміст питання, яке потребує розгляду.