портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підтримуємо підприємців у реалізації бізнес-ідей

Опубліковано 03 квітня 2024 року, 10:14

Грантова програма «Власна справа» — один із найпопулярніших урядових проєктів, що сприяє створенню та розвитку бізнесу, а також націлений на вирішення проблеми безробіття. Одним з учасників цієї програми став Дмитро Мехедько – підприємець з м. Красногорівка Мар’їнської громади. 

Чоловік займається власною справою близько 20 років. До війни Дмитро виробляв хліб, мав кафе у Красногорівці, планував відкрити ще одну точку. Але через військові дії був вимушений все покинути та переїхати до м. Курахове. На новому місці зумів швидко відновити бізнес, налагодити виробництво напівфабрикатів. 

Дмитро – людина дієва, займається волонтерством, є членом благодійної організації «Благодійний Фонд ТИМ4ЮА». Рішучий характер не дає йому зупинитися на досягнутому, спонукає розвиватися. Щоб розширити бізнес, підприємець пройшов навчання від ПРООН та отримав грант на виробництво овочевих і фруктових чипсів. Але в Дмитра ще багато нереалізованих планів. Ними підприємець поділився з фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості. У замислах було збільшення асортименту продукції, організація кур'єрської доставки, налагодження  виробництва та реалізації хлібобулочних виробів, фастфудів, відкриття нових точок реалізації.

В центрі зайнятості чоловіку запропонували взяти участь в урядовій грантовій програмі «Власна справа». Підприємець отримав індивідуальні консультації з питань написання бізнес-плану та подання заявки на мікрогрант. Фахова підтримка фахівців та наполегливість підприємця принесли результат: у січні цього року було схвалено рішення про надання йому грантових коштів на розвиток бізнесу. 

За умовами проєкту було створено два робочих місця. За сприянням центру зайнятості вакансії кухонних робітників після стажування були укомплектовані.

Крім цього, підприємець має намір подавати заяву на отримання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних. Співпраця з центром зайнятості триває.

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то програма «Власна справа» саме для вас. Подати заявку на участь та бізнес-план можна через платформу «Дія».

Консультації щодо державної фінансової підтримки бізнесу можна отримати, зателефонувавши до call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за номером: 0-800-33-61-67.