портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Платформа «Центр єдності та національного спротиву» та Handicap International провели лекцію з мінної безпеки для мешканців Краматорського та Покровського районів

Опубліковано 23 грудня 2024 року, 15:36 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

23 грудня 2024 року платформою «Центр єдності та національного спротиву» та управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації для жителів Краматорського та Покровського районів було організовано онлайн-лекцію про мінну безпеку та правила поведінки під час війни. Лекцію провела міжнародна організація Handicap International.

Експерт розповів про різні види мін та вибухонебезпечних предметів, як вони виглядають та чим небезпечні. Учасникам пояснили, як поводитися на територіях, де можуть бути такі предмети. Зокрема, показали, як розпізнати міни та інші залишки війни, використовуючи фотографії та описи. Наголосили, що не можна торкатися, переміщати або самостійно знешкоджувати підозрілі предмети. Також розповіли, куди телефонувати, якщо знайшов небезпечну знахідку, та як діяти в таких випадках. Окремо поговорили про безпеку під час обстрілів та повітряних тривог, а також про те, що потрібно мати в «тривожній валізці».  Учасники могли поставити запитання та отримати відповіді від фахівця.

Лекція була цікавою та зрозумілою, з презентаціями, відео та прикладами з життя. Отримана інформація допоможе людям бути більш обізнаними та захистити себе та свої сім'ї під час війни та після її закінчення.

Довідково:

Handicap International - неурядова, незалежна та неупереджена організація міжнародної солідарності, стратегічною ціллю якої є зменшення страждання вразливих груп населення, які постраждали від конфлікту, шляхом надання інклюзивної, негайної та міжсекторальної гуманітарної допомоги, спрямованої на забезпечення здоров’я, захисту та базових потреб постраждалого від конфлікту населення, з особливим акцентом на внутрішньо переміщених особах, біженцях, особах з обмеженими можливостями/травмами та/або з ознаками психологічного стресу, одночасно зменшуючи ризики, спричинені ураженням вибухонебезпечними снарядами, сприяючи доставці допомоги в Україну та підтримуючи ширшу гуманітарну допомогу, щоб вона була більш інклюзивною.