портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Пліч-о-пліч: Торецька та Ружинська громади започаткували партнерство

Опубліковано 31 березня 2025 року, 09:26

#ПлічОпліч

У місті Дніпрі в межах Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Торецька міська громада Донецької області та Ружинська селищна громада Житомирської області обговорили питання про співпрацю.

Партнери з Житомирщини відвідали у Дніпрі локації Торецької громади, які надають послуги для тореччан, котрі наразі перемістилися до Дніпропетровщини.

У заході взяли участь заступники голови Торецької міської військової адміністрації Аліна Фомкіна та Людмила Єслюкова, голова Ружинської селищної адміністрації Людмила Біляк, заступник селищного голови Віктор Тимошенко та інші запрошені гості.

У рамках заходу учасники відвідали освітній простір для дітей та підлітків, сімейну амбулаторію № 9 та культурний простір Торецької громади у м. Дніпро. Присутні мали змогу оглянути діяльність локацій, поспілкуватися з працівниками та відвідувачами.

Під час відвідування освітньої локації присутні долучилися до роботи творчої майстерні «Творці шедеврів» та до заняття з англійської мови. У сімейній амбулаторії зустрілися з представниками Торецької філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ», які продовжують свою діяльність та тісно співпрацюють з управліннями Торецької міської ВА, поспілкувалися з психологом Центру ментального здоров’я, оглянули діяльність Центру підтримки дітей, ознайомилися з роботою Школи грудного вигодовування та Школою цукрового діабету.

На базі Культурного простору гості мали змогу поспілкуватися із гуртківцями бібліотеки, які свої канікули проводять за активностями. Також представлено роботу КЗ «Музична школа імені Івана Карабиця».

В діалозі вже є напрацювання на подальші спільні мистецькі проєкти. На завершення присутніх чекав чудовий концерт «Музика весни» від КЗ «Музична школа імені Івана Карабиця», який продовжує свою діяльність в релокації.

Ця зустріч стала гарною можливістю для обміну досвідом, зміцнення партнерства та підвищення рівня знань у сфері надання освітніх, соціальних, медичних та культурних послуг.

Проєкт «Пліч-о-пліч» – це не просто ініціатива, а реальний механізм взаємодопомоги, що доводить: разом ми можемо зробити більше. Українці демонструють згуртованість і стійкість перед викликами, і ця співпраця є яскравим прикладом того, як громади можуть підтримувати одна одну, рухаючись до відновлення та Перемоги.

За матеріалами Торецької міської військової адміністрації