Понад 200 людей були евакуйовані з прифронтових Вугледару та Авдіївки сьогодні, 17 березня. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
"Продовжуємо організовано евакуювати цивільних із прифронтових міст. Сьогодні вивезли у безпечне місце 209 людей: 183 з Вугледару (у тому числі 36 дітей) та 26 з Авдіївки (у тому числі 6 дітей). Рятуємо українців від російських снарядів!", - написав Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/a4f/192/59a/276028276_507368390945720_439833392108816322_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/abf/332/0a3/274700412_507368534279039_567051937671290198_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ba/a4f/559/275005929_507368437612382_7284635962714909933_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1db/122/bc4/275065750_507368724279020_9015292470644895243_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2b0/44a/d15/275774451_507368610945698_4740937248604997584_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f04/666/e43/275874757_507368654279027_3994668324089912442_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/db8/4b0/510/275849093_507368687612357_5259334954167374816_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/882/0b7/f97/275879648_507368497612376_8027702922178077117_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/87a/ea1/425/276047732_507368574279035_428275585457587759_n_820x360.jpg)