Більше 200 підприємців з Донецької та Луганської областей беруть участь у роботі виставки «Схід-Експо» в "Українському домі" у Києві. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.
«Приємно, що серед учасників виставки десятки тих, що були відкриті завдяки грантовій програмі ДонОДА "Український донецький куркуль". Маємо розуміння, що Донеччина й Луганщина мають прагнути до диверсифікації економіки, до створення ефективної системи функціонування бізнесу», - наголосив очільник області.
В рамках виставки також проходитимуть дискусії, майстер-класи та панельні засідання, що мають об'єднати представників влади, підприємців, представників міжнародних організацій, фахівців у різних сферах, зацікавлених у розвитку регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту.
Виставка "Схід-Експо-2019" проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
![](/storage/app/thumbnails/854/124/24f/72537792_557950348287390_8457961212045426688_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd7/334/2c9/74568668_557951488287276_1395435149348306944_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/276/838/b74/76727081_557950664954025_6162604404139622400_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a1e/f6f/3fd/74937467_557950938287331_733888474981072896_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a9/365/f6b/75233442_557952074953884_8136609800453619712_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6cf/35b/eb8/74474583_557952138287211_5538665614467399680_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5a3/b99/a59/75640638_557951968287228_8036813301868396544_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9b4/562/5cb/77000481_557950424954049_8092478530450882560_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/862/f36/340/75196413_557951341620624_3043446128394633216_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/409/2ff/4b6/75119633_557951761620582_3876303410223382528_o_820x360.jpg)