портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Понад дві тисячі людей на Донеччині долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети»

Опубліковано 10 квітня 2021 року, 13:20

Понад дві тисячі людей у 69 населених пунктах Донецької області долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети», в рамках якої за один день по всій країні та за її межами буде висаджено мільйон дерев.

Метою проєкту «Озеленення Планети» є відновлення екосистеми України, а також розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі. Для Донеччини він має особливе значення, адже екосистема регіону потерпає від великих промислових підприємств та бойових дій.

«Так ми привертаємо увагу до проблем екології, глобальних кліматичних змін, працюємо над відновленням екосистеми і створюємо колективну національну історію успіху. Важливо виховати екологічну свідомість у молодому поколінні, саме тому частину дерев ми висадили на території навчально-реабілітаційного центру «Гайок» та вищого професійного училища №14 у Краматорську», - зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Крім того, сьогодні понад 12 тисяч саджанців сосни звичайної  висадили працівники Донецької обласної державної адміністрації на території Лиманського лісництва – це близько двох гектарів нового хвойного лісу.

Зокрема, 30 саджанців Донецька  облдержадміністрація отримала з Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру як символ єднання наших областей в рамках акції до 30-річчя Незалежності України. Там їх вирощували за новою шведською технологією – так само їх вирощуватимуть і в майбутньому селекційно-насіннєвому центрі, перший камінь якого нещодавно було закладено у Лимані.

«Завжди приємна така взаємодія між регіонами. Єднання починається зі спільних справ, закріплених результатом», - сказав Павло Кириленко.