портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Пошук маріупольців, які не виходять на зв’язок: Донецька обласна військова адміністрація збирає дані

Опубліковано 16 березня 2022 року, 16:00

Донецька обласна військова адміністрація збирає дані щодо маріупольців, які не виходять на зв’язок. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Збираємо дані щодо маріупольців, які не виходять на зв’язок. Нам надходить безліч повідомлень, у яких люди просять дізнатися, що сталося з їхніми рідними та близькими у Маріуполі. Саме тому ми запускаємо зручну Google-форму для пошуку», - написав Павло Кириленко.

Форма доступна за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1npbE_UAgOJnIpxq9ZbK1bbBMpJOGjOgS0QAYRBKJ10CKRw/viewform

Інформація буде доступна Донецькій обласній військовій адміністрації, правоохоронцям і волонтерам. Усі персональні дані будуть захищені.

«Найважливіше – надати точні контакти людей, яких ви розшукуєте, та свої власні контакти. Підійдіть до цього з усією ретельністю. Зрозуміло, що зараз, коли в місті ведуться активні бойові дії, ми фізично не можемо перевірити всі адреси. Однак зробимо це обов’язково, щойно дозволять обставини», - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації.