портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Потерпілі на виробництві Донецької області отримали щомісячні страхові виплати за квітень

Опубліковано 18 травня 2022 року, 12:23

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснило страхові виплати за квітень поточного року. Щомісячні страхові виплати отримали понад 39 тисяч потерпілих на виробництві або членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки потерпілих або доставлено листоношами вже майже 229 мільйонів гривень квітневих страхових виплат.

Потерпілі, які отримували страхові виплати поштовими переказами та обліковуються у відділеннях, що знаходяться в зоні проведення активних бойових дій, продовжують надавати інформацію про фактичне місце перебування для перенаправлення поштового переказу за новою адресою (на територію, де не ведуться бойові дії) або надають реквізити рахунку в банківській установі. 

ФССУ щомісяця фінансує страхові виплати для осіб, які мають стійку втрату професійної працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей. Нагадаємо, щомісячні страхові виплати фінансуються у поточному місяці за попередній.

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України також будуть призначені для всіх осіб, які постраждали під час виконання професійних обов’язків внаслідок бойових дій і отримали стійку втрату працездатності або інвалідність.

Такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності.

Для отримання консультацій з питань страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) можливо звернутися на гарячу лінію управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області за номером +38 099-098-21-75.